VŠĮ „Soc. paslaugos“

Lankomosios priežiūros paslaugos Jūsų namuose

Naujovė - lankomoji priežiūra į namus!

Lankomoji Priežiūra įNamusLietuvių sąmonėje įsišaknijęs gilus suvokimas, kad tėvus nukaršinti privaloma vaikams, savo ar jų pačių namuose. Specialistai kaip susitarę tvirtina – šis požiūris labai sveikintinas, ypač vis svetimėjančioje visuomenėje. Bet šis pasišventimas – tai didžiulis įsipareigojimas, kuris paliečia visą šeimą, santykius joje, padidėja įtampa, gali tapti netgi depresijos ar skyrybų priežastimi.

Senyvo amžiaus žmones labiausiai slegia vienišumo jausmas. Jeigu artimųjų ryšiai tvirti, su senu žmogumi bendraujama pagarbiai, tai toks senjoras jaučiasi laimingesnis, nors fizinės jėgos ir silpsta. Kai atsiranda sveikatos problemų ar reikalinga socialinė priežiūra, o vaikų nėra šalia, yra svarstomos visokios galimybės kaip tai spręsti, ypatingai, kai vaikai gali prisidėti finansiškai. Vyresnio amžiaus tėvams priimtiniausias priežiūros būdas yra vaikų teikiama priežiūra jų pačių ar vaikų namuose. Bet  suaugę vaikai ar artimieji šiais beprotiško užimtumo laikais dažnai mažai skiria dėmesio savo tėvams ar seneliams. Jie dažnai yra įsitikinę, kad jų priežiūra yra pakankama ir seneliai, palikti namuose, tarp keturių sienų yra laimingi, bet ištikrųjų taip nėra. Vieniši seneliai be artimųjų priežiūros yra labai vieniši, apsileidę, dažnai neturi ką valgyti, pamažu tampa asocialiais asmenimis ir lengvu grobiu nusikaltėliams. Tai, kad vaikai gyvena toli, kitame mieste ar užsienyje, dar nereiškia, kad jie negali jos suteikti. Be to, nemaža dalis vidurinės kartos yra emigravusi ir geriausiu atveju gali tapti nuotoliniais savo tėvų priežiūros organizatoriais, bet ne tiesioginiais vykdytojais. Taip kuriamos naujos paslaugų rūšys, orientuotos į vyresnio amžiaus vartotojų poreikius.

VŠĮ SOS-PASLAUGOS subūrusi darbščius, profesionalius ir atsakingus darbuotojus ir teikianti lankomosios priežiūros paslaugas, puiki išeitis tiems, kurie dėl savo sveikatos būklės, garbingos senatvės ar įvykus traumai negali pilnai pasirūpinti savimi, tačiau nori gyventi savo mylimoje ir pažįstamoje aplinkoje, dažnai ir su mylimais augintiniais.  VŠĮ SOC-PASLAUGOS teikianti lankomosios priežiūros paslaugas gali padėti artimiesiems, kurie dėl savo gyvenamos vietos arba tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių ne visuomet gali užtikrinti savo giminaičio orų gyvenimą, pasirūpinti, kad jie gyventų švarioje aplinkoje, būtų aprūpinti reikiamais vaistais bei maisto produktais, atlikti kiti buitiniai darbai, kurių žmogus nepajėgia atlikti savarankiškai. Taip pat pasirūpinti augintiniais kol sergantis žmogus guli ligoninėje ar yra išvykęs į reabilitaciją. Kvalifikuoti specialistai gali pasirūpinti, kad prižiūrimas žmogus nesijaustų vienišas, sulauktų reikiamos pagalbos ir nuoširdaus pokalbio ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis, tada, kai jos reikia labiausiai. Taip pat yra suteikiama galimybė senoliui pabendrauti su savo artimaisiais ,,Skype“ programa, kuri išlaisvina nuo geografinio atstumo, neleidžia nutolti nuo emocinio artumo ir taip pamatyti savo augančius vaikaičius ir vaikus svetimoje šalyje.

www.soc-paslaugos.lt

Tel. +370 64114222

El. P. info@soc-paslaugos.lt